Lublin: Ukradli ze sklepu słodycze i chemię na kwotę ok. 700 zł. Rozpoznajesz ich?

68 105402 g e1495188719789

Sprawcy wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu przy ul. Ułanów w Lublinie, ukradli z półek towar o wartości ok. 700 zł.

 

Do kradzieży doszło pod koniec marca na terenie marketu przy ul. Ułanów. Sprawcy wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu z półek ukradli słodycze i art. chemiczne. Towar wynieśli w przyniesionych ze sobą plecakach. Właściciel sklepu straty oszacował na kwote ok. 700 zł.

 

Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował dwóch mężczyzn. Widać na nim jak namawiają się przed sklepem, a następnie pojedynczo do niego wchodzą.

 

Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym VII komisariatu tel.: (81) 535-49-20 lub 997. Policja zapewnia anonimowość.

 

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.