Lublin: Ukradli lodówkę. Policjanci poszukują sprawców z tych zdjęć (foto)

Policjanci szukają złodziei, którzy ukradli lodówkę z samochodu dostawczego. Monitoring nagrał w okolicy tych trzech mężczyzn mogących mieć związek z kradzieżą.

 

Do kradzieży doszło 20 lipca w rejonie ul. Startowej w Lublinie. Nieznani sprawcy zabrali lodówkę ze skrzyni ładunkowej volkswagena craftera. Właściciel wycenił straty na kwotę 1 tys. zł.

 

Policjanci prowadząc tę sprawę zabezpieczyli monitoring, obejmujący swoim zasięgiem część ulicy Startowej. Jak się okazało, na nagraniu widać sylwetki trzech młodych mężczyzn, którzy mogą mieć związek z kradzieżą lodówki.

 

Tego dnia około godz. 5 rano przemieszczają się oni od ul. Elektrycznej w kierunku Drogi Męczenników Majdanka. Dwaj z nich, najprawdopodobniej nietrzeźwi z trudem prowadzą rower, w bagażniku którego przewożą narzędzie budowlane. Trzeci z nich idąc drugą stroną ulicy niesie mieszadło i zagląda do zaparkowanych przy drodze pojazdów.

 

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyzn proszony jest o kontakt z Komendą Policji nr 3 w Lublinie pod nr tel. 535 58 00 lub 997. Policja zapewnia anonimowość.

fot. policja
fot. policja


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.