Lublin: Ukradli koło samochodowe. Nagrał ich monitoring

ukradli koło e1477555275964

Poszkodowana wyrządzone przez sprawców straty oszacowała na prawie 1500 zł. Mundurowi zabezpieczyli monitoring, na którym widać całe zdarzenie.

Do zdarzenia doszło w nocy z 20 na 21 sierpnia w Lublinie. Sprawcy za pomocą nieustalonego narzędzia odgięli oraz wyłamali tylny prawy próg pojazdu oraz dokonali kradzieży koła samochodowego. Poszkodowana wyrządzone przez sprawców straty oszacowała na prawie 1500 zł.

Mundurowi zabezpieczyli monitoring, na którym widać całe zdarzenie.

Do sprawy kradzieży policjanci z VI komisariatu policji poszukują mężczyzn widocznych na nagraniu. Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym VI komisariatu przy ul. Gospodarczej lub tel.: (81) 535-46-61 lub 997.

(źródło: Policja)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.