Lublin: Ukradli auto zaparkowane przy ulicy. Kto widział Volkswagena Transportera T4?

Skradziony Volkswagen Transporter T4 z ul. Czeremchowej w Lublinie | fot. nadesłane

W miniony weekend z ulicy Czeremchowej został skradziony Volkswagen Transporter T4. Apelujemy do osób, które widziały moment kradzieży lub sprawców, o kontakt z policją.

Do kradzieży doszło w nocy z soboty na niedzielę (8-9 grudnia) z ulicy Czeremchowej w Lublinie. Skradziony pojazd to Volkswagen Transporter T4 2001 rok 2,5 TDI, zielony, wersja long z drzwiami skrzydłowymi z tyłu rejestracja WOT 01195.

Znaki szczególne: Cały lakierowany na 2 różne odcienie, w środku dwa jasne fotele obrotowe na mocowaniach wyspawanych ze stalowego profilu (rzuca się w oczy, od razu widać że to samoróbka). Z tyłu nie ma żadnej przegrody, oba tylne reflektory pęknięte, nowa szyba czołowa, przedni zderzak ma ciemne plamy po zalaniu olejem.

Apelujemy do osób, które mogą posiadać informację, gdzie znajduje się pojazd, o kontakt z policją pod nr tel. 997 lub 112.

Skradziony Volkswagen Transporter T4 z ul. Czeremchowej w Lublinie | fot. nadesłane
Skradziony Volkswagen Transporter T4 z ul. Czeremchowej w Lublinie | fot. nadesłane


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.