Lublin: Ukradła markowe perfumy. Kto rozpoznaje kobietę?

ukradła perfumy
Policjanci poszukują kobiety ze zdjęcia, która ukradła perfumy | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują kobiety, która w jednej z drogerii na terenie galerii handlowej w Lublinie ukradła markowe perfumy. Wizerunek kobiety nagrały kamery monitoringu.

Do zdarzania doszło na terenie jednej z galerii handlowych w połowie lutego. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów do drogerii weszła kobieta, która wykorzystując nieuwagę personelu dokonała kradzieży markowych perfum o wartości bliski 700 złotych.

Wizerunek kobiety nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z I komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B, tel. 47 811 45 73 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

350 165538
Policjanci poszukują kobiety ze zdjęcia, która ukradła perfumy | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.