Lublin: Ukradł siedem par spodni w galerii handlowej. Policja publikuje wizerunek złodzieja

ubrania jeansy spodnie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Komisariatu VII w Lublinie poszukują sprawcy kradzieży spodni. Mężczyzna wszedł do sklepu w jednej z galerii handlowych na terenie miasta i skradł 7 par spodni o wartości 800 złotych.

Do kradzieży doszło w jednym z centrów handlowych na terenie Lublina. Do sklepu wszedł młody mężczyzna i wykorzystując nieuwagę personelu skradł siedem par jeansów powodując straty w kwocie 800 złotych. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt z VII komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Wyżynnej 18, tel. (81) 81 535 49 20 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

350 158769
Ukradł spodnie warte blisko 800 złotych! Policja publikuje wizerunek złodzieja | fot. KMP Lublin
350 158768
Ukradł spodnie warte blisko 800 złotych! Policja publikuje wizerunek złodzieja | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.