Lublin. U jednego z pracowników restauracji McDonald’s wykryto zakażenie koronawirusem

Restauracja McDonald's przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie
Restauracja McDonald's przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie | fot. nadesłane

U jednego z pracowników restauracji McDonald’s w Lublinie wykryto zakażenie koronawirusem. Obecnie lokal jest zamknięty, trwa dezynfekcja restauracji.

Zostaliśmy poinformowani, że w restauracji McDonald’s przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie, u jednego z pracowników wykryto koronawirusa. Restauracja została zamknięta dzisiaj o godz. 9.30, aktualnie jest prowadzona w niej dezynfekcja. Na razie nie wiadomo, o której godzinie restauracja zostanie ponownie otwarta.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. powinni tą budę całkiem zamknąć ludzie nie wiedzą co jedzą i są dla pracowników nie mili i chamscy a cała załoga powinna być na kwarantannie!!!