Kradzież pieniędzy w Tarasach Zamkowych. Podszedł do stoiska i włamał się do szafki

Ukradł pieniądze z wyspy w Tarasach Zamkowych | fot. Policja

Policjanci z Lublina poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem, do której doszło na terenie centrum handlowego Tarasy Zamkowe. Rozpoznajesz go?

Do zdarzenia doszło 12 stycznia w centrum handlowym Tarasy Zamkowe przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Nieznany sprawca tuż po otwarciu obiektu wszedł do środka i udał się prosto pod jedno ze stoisk znajdujących się w korytarzu galerii.

Wykorzystując nieuwagę ochrony i pracowników wszedł do środka stoiska i tam włamał się do zabezpieczonej szafki, gdzie przechowywane były pieniądze. Po chwili opuścił galerie z reklamówką, w której była gotówka.

– Sprawca ukradł znaczną ilość gotówki. Przez cały czas miał na sobie czapkę i szalik, który zakrywał twarz – mówi Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Policjanci zabezpieczyli monitoring, jednak do chwili obecnej nie udało się wytypować sprawcy kradzieży. – Zwracamy się do osób, które go rozpoznają o kontakt o oficerem dyżurnym pod nr tel. (81) 535-45-73. Informacje można przekazać anonimowo – apeluje Fijołek.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. ustawka, ktoś mu kazał to zrobić bo wiedział po co pewnym krokiem tam idzie