Lublin: Tarasy widokowe w CSK ponownie otwarte dla zwiedzających

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W sobotę zostały otwarte tarasy widokowe w Centrum Spotkania Kultur. Osoby przebywające na tarasach muszą przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

W sobotę, 9 maja Centrum Spotkania Kultur udostępniło dla zwiedzających taras widokowy zlokalizowany na 4. piętrze oraz Miejską Pasiekę Artystyczną. Wejście odbywa się wydzieloną boczną klatką schodową przez patio CSK (od strony ul. Radziszewskiego).

„Osoby niepełnosprawne lub z wózkami dziecięcymi mają możliwość skorzystania z windy po kontakcie z ochroną CSK” – czytamy na stronie Spotkania Kultur.

Wejście czynne codziennie w godz. 8.00-20.00. Wstęp wolny z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (dezynfekcja rąk przed wejściem do CSK, zachowanie odległości pomiędzy zwiedzającymi min. 2m, konieczność zakrycia ust i nosa maseczką ochronną).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.