LUBLIN: Szukają świadków potrącenia. Poszkodowany czeka na operację kolana

68 98410 e1718097055406
Radiowóz policyjny | fot. Policja

Wyjeżdżając z parkingu uderzył idącego po przejściu dla pieszych mężczyznę. Policjanci poszukują sprawcy zdarzenia, ponieważ poszkodowanego czeka teraz operacja kolana.

Do zdarzenia doszło w piątek (22 czerwca) na ulicy Kowalskiej 5 w Lublinie. – Na przejściu dla pieszych przy kasynie mój mąż został potrącony przez samochód. Kierowca bardzo szybko wyjeżdżał z parkingu do tyłu, włączał się do ruchu, nie zauważył, że mąż idzie przez przejście dla pieszych i uderzył go w bok ciała – opisuje sytuację żona poszkodowanego.

Kierowca wysiadł z samochodu i przyznał się do winy. – Niestety nie została wezwana policja, bo mąż myślał, że nic mu się nie stało, a poza tym był w szoku. Nie pamięta numerów tablic, a kierowca nie wziął od niego numeru telefonu. Niestety teraz jest w szpitalu i czeka go operacja kolana – dodaje.

Jeśli ktoś był świadkiem tego zdarzenia proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji przy ul. Północnej 3 w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.