Lublin: Szukają sprawcy uszkodzenia latarni

Przekrzywiona latarnia na deptaku | fot. Dominik Wąsik

Strażnicy miejscy ustalają sprawcę uszkodzenia latarni na lubelskim deptaku. Do tego celu sprawdzany jest zapis z kamer miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia prawdopodobnie doszło 31 stycznia lub 1 lutego, lecz tego jeszcze nie udało się ustalić. Nieznany sprawca prawdopodobnie poruszający się pojazdem po deptaku uderzył w latarnię, która uległa przekrzywieniu.

„Wykonana została dokumentacja fotograficzna i sporządzone zgłoszenie na policję. Gdy znajdzie się sprawca uszkodzenia, będziemy wówczas dochodzić zwrotów kosztów naprawy. Jeszcze w tym tygodniu PGE zdemontuje słup i oceni jego stan. W zależności od stopnia zniszczeń przeprowadzona zostanie jego naprawa lub wymiana” – wyjaśnia Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza.

Przekrzywiona latarnia na deptaku | fot. Dominik Wąsik
Przekrzywiona latarnia na deptaku | fot. Dominik Wąsik
WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.