Lublin: Straż miejska będzie kontrolowała zamknięte siłownie i place zabaw

DSC03557
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od dziś zamknięte są miejskie place zabaw i siłownie na świeżym powietrzu. Straż miejska zapowiada kontrole tych miejsc w obawie przed lekceważeniem tego zakazu przez młode osoby.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników, w związku z zagrożeniem epidemicznym, Urząd Miasta Lublin podjął decyzję o wyłączeniu z użytku do odwołania miejskich placów zabaw i siłowni na świeżym powietrzu.

Przed zamknięciem wszystkie place zabaw i siłownie na świeżym powietrzu zostaną zdezynfekowane, a następnie wyłączone z użytkowania. W najbliższym czasie przy obiektach znajdzie się taśma ograniczająca i tabliczka informacyjna o zakazie korzystania z placów zabaw i siłowni.

„Będziemy kontrolować wszystkie place zabaw i siłownie na terenie miasta pod kątem grupowania się tam mieszkańców, zwłaszcza osób młodych. Będziemy zwracać uwagę takim osobom” – mówi Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.