Lublin. Śmiertelny wypadek na al. Witosa. Droga będzie zablokowana przez kilka godzin

122415846 3741264282591999 5872701560511897807 o
Śmiertelny wypadek na al. Witosa w Lublinie | fot. czytelnik Marcin

Całkowicie zablokowana jest al. Witosa w kierunku centrum po tym, jak przed godziną 6 rano doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku wypadku dwie osoby zginęły na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek przed godz. 6 rano na al. Witosa w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Moritza doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: audi i forda.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi jechał al. Witosa od strony centrum. Na skrzyżowaniu skręcał w lewo w ul. Motiza i zderzył się z fordem, który poruszał się od strony Świdnika w kierunku centrum.

W wyniku zderzenia pojazdów dwie osoby poniosły śmierć na miejscu zdarzenia, a dwie zostały przetransportowane do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Objazdy potrwają jeszcze kilka godzin.

Śmiertelny wypadek na al. Witosa w Lublinie | fot. czytelnik Marcin
Śmiertelny wypadek na al. Witosa w Lublinie | fot. czytelnik Marcin
Śmiertelny wypadek na al. Witosa w Lublinie | fot. czytelnik Marcin

Objazdy komunikacji miejskiej

Z powodu wypadku na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Moritza autobusy linii nr 14, 21, 47 i 55 podczas realizacji kursów przez strefę ekonomiczną kursują objazdem.

Linia nr 14: … – al. Witosa – Doświadczalna – Vetterów – Braci Krausse – Rondo Przemysłowców Lubelskich – Braci Krausse – Vetterów – Felin Uniwersytet.

Linie nr 21, 47: … – Doświadczalna – Vetterów – Braci Krausse – Spiessa – Felin Spiessa.

Linia nr 55: … – al. Witosa – Doświadczalna – Vetterów – Moritza – Felin Europark [Świdnik Helikopter]

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.