Lublin: Seniorzy przejęli miasto

Lublin: Seniorzy przejęli miasto - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Przez cały tydzień w Lublinie trwają obchody Lubelskich Dni Seniora. Na mieszkańców Lublina czeka mnóstwo atrakcji i wydarzeń, organizowanych przez lokalne instytucje.

To, jak wygląda współczesny Lublin, zawdzięczamy właśnie Wam. Cieszę się, że jesteście bardzo aktywną częścią lubelskiej społeczności. Dziękuję Wam za to, zapraszam do uczestnictwa w wydarzeniach Lubelskich Dni Seniora i przekazuję klucz do bram miasta. –  ważną rolę seniorów podczas oficjalnej inauguracji obchodów podkreślił Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Podczas uroczystości inaugurującej Dni Seniora wystąpili lokalni artyści: m.in. Grupa Taneczna „Mozaika” ze Szkoły Podstawowej nr 43 w Lublinie, Zespół Ludowy „Sławiniacy”, Zespół „FLOW” z Lubelskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Dziecięcy Zespół Taneczny „Cekinek” ze Szkoły Podstawowej nr 43 w Lublinie. Na zakończenie Natalia Klimek zaśpiewała piosenkę „Czas nas uczy pogody”.

Przez cały tydzień, bo do 23 czerwca, na seniorów czeka mnóstwo wydarzeń. Seniorzy swoje święto rozpoczęli przed Ratuszem, gdy odbierali klucze do miasta.

dsc_7887,klOWfqWibGpC785HlXs

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.