Lublin: Ruszyła akcja bezpłatnej sterylizacji kotów wolno żyjących

kot
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W Lublinie ruszyła akcja bezpłatnej sterylizacji kotów wolno żyjących. Akcja potrwa do wyczerpania puli pieniędzy przeznaczonych na ten cel z VI Budżetu Obywatelskiego.

Obecnie z akcji bezpłatnej sterylizacji mogą skorzystać opiekunowie kotów wolno żyjących. Poniżej lista zakładów leczniczych dla zwierząt, w których można wysterylizować koty wolno żyjące.

Ratusz wybrał 10 gabinetów weterynaryjnych. Chodzi o placówki przy: Halickiego 3, Młodej Polski 18, Dolińskiego 2/U5, Turystycznej 132, Władysława Jagiełły 10, Głuska 236, Kunickiego 74, Leonarda 16, Tymiankowej 7 i Pszowian 26.

Wszystkich zainteresowanych bezpłatną sterylizacją/kastracją kotów wolno żyjących prosimy o zgłaszanie się do zakładów leczniczych dla zwierząt w celu umówienia wizyty. Prezentujemy listę zakładów leczniczych >>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.