Lublin: Restauracje zamykają się przez koronawirusa. Oferują jedzenie tylko na dowóz

Coraz więcej lokali gastronomicznych w Lublinie decyduje się na zamknięcie w obawie przed koronawirusem. Niektóre restauracje wprowadzają dodatkowe oferty jedzenia na dowóz.

Niezwykłe okoliczności wymagają nadzwyczajnych działań czego jesteśmy świadkiem. Wzorem gwiazd, polityków, lekarzy i internautów zaczynają podążać restauratorzy, którzy z pełną odpowiedzialnością i troską o lokalną społeczność zamykają swoje restauracje, ograniczając ich funkcjonowanie do bezpiecznych dostaw o szczególnych procedurach. Jedną z pierwszych jest restauracja CHISZA mieszcząca się przy ulicy Świętoduskiej 6 w Lublinie.

Z uwagi na obecną sytuację, właściciel restauracji został zmuszony do tymczasowego zamknięcia restauracji dla klientów chcących odwiedzić lokal stacjonarnie. Dostawy potraw pozostają bez zmian. Decyzja ta związana jest z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym przez roznoszenie się wirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19.

„W obecnych realiach, jesteśmy zmuszeni przedłożyć zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz personelu przed nasze zarobki. Żadne pieniądze nie są warte ryzyka związanego z zakażeniem nowym wirusem” – komentuje właściciel restauracji Chisza przy ul. Świętoduskiej 6 w Lublinie.

CHISZA – jedzenie z dowozem do domu w Lublinie

Decyzję o zamknięciu podjęliśmy jako jedna z pierwszych restauracji w Lublinie. Nie była ona dla nas łatwa jednak zależy nam na utrzymaniu najwyższych standardów obsługi oraz na zdrowiu – zarówno naszych klientów jak i personelu. Sytuacja jest naprawdę poważna, jednak piłka jest po naszej stronie – zróbmy wszystko by nie przerodziła się ona w krytyczną. Dajmy przykład innym swoim postępowaniem i sprawmy by kryzys został jak najszybciej zażegnany.

Niech klienci Chiszy dają przykład, jak należy się zachowywać w tym trudnym czasie. Prosimy abyście w tym szczególnym czasie uważali na siebie, dbali o swoją higienę, budowali odporność oraz zdrowo się odżywiali. Nie ulegajcie jednak rosnącej panice – przezorny zawsze ubezpieczony, najważniejsze to zachować trzeźwość spojrzenia oraz zdrowy rozsądek. Postarajcie się jak najmniej wychodzić z domu.

W pozostaniu w swoich czterech ścianach jesteśmy w stanie Wam pomóc dostarczając nasze pyszne dania wprost pod Wasz adres. Nasz personel jest przeszkolony i będzie utrzymywał najwyższe standardy czystości i dezynfekcji. Dowozy będą działać normalnie, jedzenie można zamawiać w godzinach pracy lokalu.

Mamy nadzieję że możliwość zamówienia naszych dań sprawi, że poczujecie się choć trochę lepiej w tym trudnym czasie. W celu zadbania o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych kierowców będziemy przestrzegać następujących zasad przy dostawie zamówienia:

• Kierowca będzie pracować w rękawiczkach i każdorazowo będzie je wymieniać.

• Kierowca podczas dostawy będzie zachowywać odległość co najmniej 1 metra od klienta lub jeśli klient sobie tego życzy może zostawić dostawę przed drzwiami.

• Samochód jak również pojemniki służące do przewożenia dostaw będą każdorazowo dezynfekowane.

• Zachęcamy do płatności online, które minimalizują bezpośrednią stycznością miedzy kierowcą a klientem i wpływają na wyższy standard czystości.

Jedzenie można zamawiać telefonicznie pod numerem 571-340-012 lub na naszej stronie www.chisza.pl. Zamówienia realizujemy również za pośrednictwem popularnych platform takich jak pyszne.pl, pizzaportal, Uber eats, glovo.

Decyzja ta dla nas była bardzo trudna, jednak uważamy że jest ona jedyną słuszną i ODPOWIEDZIALNĄ w obecnych okolicznościach. O dalszym rozwoju sytuacji oraz o dacie ponownego otwarcia naszej restauracji przy ulicy Świętoduskiej 6 w Lublinie będziemy Was informować na naszym profilu na facebooku Chisza Lublin.

#zostańwdomu #smakkaukazu #zamówdodomu #chiszapysznesmakiKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.