Lublin: Przyszła do domu 20-latka po spłatę długu. Groziła mu i jego partnerce siekierą i nożem

zbita wybita szyba okno szkło
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali agresywną 22-letnią mieszkankę Lublina, która przy użyciu gazu pieprzowego, noże i siekiery próbowała wymusić na 20-latku spłatę długu. Trafiła do policyjnego aresztu.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w dzielnicy Wrotków. Policjanci zostali zawiadomieni przez pokrzywdzonego 20-latka, że do domu, w którym mieszka ze swoją partnerką przyszła znana mu 22-letnia kobieta. Po wejściu do środka od razu wyciągnęła nóż oraz gaz pieprzowy, które skierowała w jego stronę.

Groziła pozbawieniem życia, jeżeli para nie odda jej 400 złotych. Kiedy pokrzywdzony wytrącił jej z ręki te przedmioty, 22-latka wybiegła z domu i złapała za siekierę pozostawioną na zewnątrz. Następnie zaczęła nią wymachiwać wybijając jedną z szyb w oknie” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP W Lublinie.

Na miejsce przyjechali policjanci, którzy po chwili zatrzymali agresywną 22-latkę. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Lublinianka usłyszała już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Teraz 22-latce grozi kara do 5 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.