Lublin. Przejeżdżał rowerem przez przejście dla pieszych. Został potrącony przez citroena

Lublin. Przejeżdżał rowerem przez przejście dla pieszych. Został potrącony przez citroena
Potrącenie rowerzysty na al. Spółdzielczości Pracy | fot. czytelniczka Ola

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia rowerzysty, do którego doszło w środę na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w środę około godz. 21.15 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. W pobliżu skrzyżowania z ul. Dożynkową na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia rowerzysty.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzysta przejeżdżał rowerem przez przejście dla pieszych. W tym czasie kierująca citroenem wyjeżdżała z ul. Dożynkowej w wykonała manewr skrętu w lewo.

Kierująca citroenem nie zauważała rowerzysty, który poruszał się po przejściu dla pieszych, doszło do potrącenia. Kierujący rowerem został przetransportowany do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.