LUBLIN: Prace przy deptaku dobiegają końca

IMG 20180814 104740
Prace przy deptaku dobiegają końca | fot. Dominik Wąsik

Do końca sierpnia mają zakończyć się prace przy przebudowie deptaka w Lublinie. Trwa układanie ostatnich fragmentów nawierzchni i ustawianie betonowych donic.

W tym momencie trwają prace związane z układaniem nawierzchni przy ul. Koziej a także w ciągu ul. Królewskiej. W pobliżu Bramy Krakowskiej oraz ratusza pojawiły się już betonowe donice. Do czego będą służyć?

– Między ratuszem a Bramą Krakowską jest już 10 donic, w których wkrótce rosnąć będą wiśnie osobliwe odmiany kulistej. Wokół wszystkich donic będą siedziska – informuje ratusz.

Przypomnijmy, że prace związane z przebudową deptaka powinny się zakończyć już w połowie sierpnia – 14 sierpnia. Tak się jednak nie stało.

– Opóźnienie wykonawca tłumaczy bardzo uciążliwymi warunkami atmosferycznymi w lipcu i sierpniu. Upały uniemożliwiały kontynuowanie pracy przez pracowników w wystarczający sposób – wyjaśnia Beata Krzyżanowska, rzecznik prasowy Prezydenta Lublina.

Kiedy wykonawca zakończy wszystkie prace?

– Prace najprawdopodobniej, zgodnie z zapowiedziami wykonawcy, ostatecznie zakończą się w przyszłym tygodniu (koniec sierpnia – przyp. red.) – mówi Krzyżanowska.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. „Kiedy wykonawca zakończy wszystkie prace?
    – Prace najprawdopodobniej, zgodnie z zapowiedziami wykonawcy, ostatecznie zakończą się w przyszłym tygodniu (koniec sierpnia – przyp. red.) – mówi Krzyżanowska.” hahahahahahahahahahahahahha. zgodnie z zapowiedziami wykonawcy to miały się skończyć w czerwcu, a nie we wrześniu lamusy