Lublin. Poszukiwany właściciel gotówki znalezionej na osiedlowym chodniku

pieniądze banknoty trawa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Poszukiwany właściciel znalezionych pieniędzy na terenie Lublina. Właściciel odnalezionej gotówki może odebrać swoją własność w VI Komisariacie Policji w Lublinie.

Do komisariatu VI Policji w Lublinie zgłosiła się wczoraj mieszkanka Lublina, która przyniosła pieniądze. Jak się okazało, leżącą na chodniku gotówkę znalazł wczoraj jej mąż na osiedlowym parkingu w dzielnicy Felin. Pieniądze czekają na właściciela na VI komisariacie.

Osoba, która jest właścicielem pieniędzy powinna zgłosić się do KP VI w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1B w Lublinie, lub skontaktować się telefonicznie pod nr 47 811-47-80

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.