Lublin: Poszukiwana listem gończym ukryła się przed policjantami pod kołdrą

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Lublina zatrzymali poszukiwaną 42-latkę, która ukrywała się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Po wkroczeniu do mieszkania okazało się, że kobieta schowała się… pod kołdrą.

W miniony weekend przebywająca na urlopie policjantka Wydziału Kryminalnego z II Komisariatu Policji w Lublinie zauważyła poszukiwaną listem gończym 42-latkę. Policjantka ustaliła, że kobieta ukrywa się w jednym z mieszkań w kamienicy w centrum miasta.

O powyższym fakcie poinformowała dyżurnego, który wysłał pod wskazany adres funkcjonariuszy pozostających w służbie. Po godz. 18 kryminalni weszli pod wskazany adres. Okazało się, że 42-latka ukryła się przed policjantami pod kołdrą.

Po wylegitymowaniu okazało się, że policjantka nie myliła się i zapamiętała wizerunek osoby poszukiwanej. Za 42-letnią mieszkanką Lublina wydany był list gończy. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

We wtorek zgodnie z poleceniem sądu zatrzymana trafiła do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary kilku miesięcy pozbawienia wolności.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.