Lublin: Poszukiwana listem gończym ukryła się przed policjantami pod kołdrą

ko
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Lublina zatrzymali poszukiwaną 42-latkę, która ukrywała się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Po wkroczeniu do mieszkania okazało się, że kobieta schowała się… pod kołdrą.

W miniony weekend przebywająca na urlopie policjantka Wydziału Kryminalnego z II Komisariatu Policji w Lublinie zauważyła poszukiwaną listem gończym 42-latkę. Policjantka ustaliła, że kobieta ukrywa się w jednym z mieszkań w kamienicy w centrum miasta.

O powyższym fakcie poinformowała dyżurnego, który wysłał pod wskazany adres funkcjonariuszy pozostających w służbie. Po godz. 18 kryminalni weszli pod wskazany adres. Okazało się, że 42-latka ukryła się przed policjantami pod kołdrą.

Po wylegitymowaniu okazało się, że policjantka nie myliła się i zapamiętała wizerunek osoby poszukiwanej. Za 42-letnią mieszkanką Lublina wydany był list gończy. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

We wtorek zgodnie z poleceniem sądu zatrzymana trafiła do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary kilku miesięcy pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.