Lublin: Poszukiwali go listem gończym. Nie chciał otworzyć drzwi do mieszkania

68 168500
Poszukiwany 24-latek nie chciał otworzyć drzwi do mieszkania | fot. KMP Lublin

Policjanci zatrzymali 24-latka z Lublina, który był poszukiwany listem gończym. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że za dwa dni miał wyjechać z Polski.

Kryminalni z VI Komisariatu Policji w Lublinie wspólnie z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu z KMP w Lublinie na podstawie materiałów operacyjnych ustalili, że poszukiwany listem gończym 24-latek ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie Lublina. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że za dwa dni mężczyzna ma wyjechać z Polski.

Dzisiaj rano kryminalni weszli do tego mieszkania i zatrzymali poszukiwanego. Początkowo mężczyzna nie chciał wpuścić funkcjonariuszy do domu, ale kiedy dowiedział się, że w  dostaniu się do mieszkania policjantom mają pomóc strażacy – natychmiast je otworzył. Mężczyzna poszukiwany był od października ub.r. Wystawiony za nim został list gończy za przestępstwa narkotykowe.

Jeszcze dzisiaj 24-latek trafi do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary roku pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.