Lublin: Policjanci wiedzieli, że 24-latek może mieć narkotyki. Weszli do jego mieszkania

Amfetamina i marihuana w mieszkaniu 24-latka na Bronowicach | fot. KMP Lublin

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 24-letniemu mieszkańcowi Lublina, którego policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Na trop mężczyzny wpadli policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Funkcjonariusze ustalili, że 24-letni mieszkaniec Lublina może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany w środę przez operacyjnych z wydziału narkotykowego KMP w Lublinie. Podczas przeszukania mieszkania w dzielnicy Bronowice policjanci odnaleźli ponad 220 gramów amfetaminy oraz marihuanę.

24-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.