Lublin: Podarła przepustkę i uciekła mamie z dworca PKS. Poszukiwania 14-letniej Kingi

kinga żurawska
Poszukiwania 14-letniej Kingi Żurawskiej | fot. nadesłane

Rodzina i policjanci poszukują 14-letniej Kingi Żurawskiej, która uciekła mamie z dworca autobusowego PKS w Lublinie. Nastolatka była na przepustce z młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Do naszej redakcji odezwała się mama 14-letniej Kingi Żurawskiej z Lublina, której córka uciekła w ubiegłą niedzielę (4 listopada) z dworca autobusowego PKS przy Al. Tysiąclecia w Lublinie.

Jak wyjaśniła nam mama Kingi, córka przebywa w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czuchowie Pieńkach (woj. mazowieckie). Kinga wyszła na przepustkę z ośrodka w środę 31 października, a w niedzielę 4 listopada miała do niego wrócić.

Gdy już przepustka dobiegała końca, a Kinga musiała wracać do młodzieżowego ośrodka wychowawczego, mama Kingi podwiozła ją na dworzec autobusowy PKS w Lublinie. Gdy już dotarły na miejsce, w pewnym momencie nastolatka podarła przepustkę i uciekła, wtapiając się w tłum ludzi.

Mama Kingi od razu powiadomiła policję oraz pracowników młodzieżowego ośrodka wychowawczego. W chwili zdarzenia ubrana była w czarną skórę, granatową koszulkę, czarne spodnie i adidasy. Telefon, który miała ze sobą jest wyłączony.

Sprawę prowadzi IV komisariat policji w Lublinie. Osoby, które mogą wiedzieć, gdzie aktualnie przebywa Kinga proszone są o przekazanie tych informacji pod jeden z telefonów: 513 639 630 lub (81) 535 48 00.

45494966 287483511876337 8886838749095264256 n
Zaginiona Kinga Żurawska | fot. nadesłane

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.