Lublin po burzy: powalone drzewa, pozgniatane samochody, brak prądu i zablokowane lubelskie ulice

13418410 1181057481939212 4382081850849019763 o

Nawałnica przeszła nad Lublinem, a jej skutki będą usuwane jeszcze przez co najmniej kilka godzin. W wielu miejscach silny wiatr spowodował liczne zniszczenia drzew, samochodów czy budynków.

Na ulicach Lublina leży w tym momencie wiele drzew, które najczęściej przewracały się na zaparkowane niedaleko samochody. Kilka z nich blokuje także drogi, nawet w centrum miasta. Już teraz wiadomo, że bilans strat będzie ogromny.

Masz zdjęcia? Wyślij je na [email protected]. Dołączymy je do galerii.

Podczas burzy ucierpiała także strefa kibica w Lublinie. W strefie kibica koło Aqua Lublin silny wiatr porwał reklamowy namiot, który niczym żagiel sunął po ziemi przewracając to, co stało na jego drodze. Na szczęście nie został uszkodzony ekran, na którym wyświetlane były mecze EURO 2016. Strefa prawdopodobnie będzie mogła być uruchomiona już w sobotę.

Straż pożarna otrzymała setki zgłoszeń o przewróconych drzewach w Lublinie i całym regionie. Strażacy rozpoczęli swoje interwencje od najbardziej pilnych przypadków. Oto zdjęcia skutków burzy uwiecznionych przez naszych czytelników:

Os. Kalinowszczyzna Szmaragdowa ul. Leonarda Ulica Kresowa Kunickiego Samsonowicza Saski

Dziękujemy za szybką reakcję i zdjęcia czytelników!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.