Lublin: Pięciu mężczyzn pobiło 26-latka. Kto rozpoznaje jednego ze sprawców?

68 96023 g

Mężczyzna został zaczepiony i pobity przez 5 mężczyzn. Policjanci zabezpieczyli monitoring ze stacji paliw, na którym został zarejestrowany wizerunek jednego ze sprawców.

Do pobicia doszło w sierpniu w pobliżu stacji benzynowej przy ul. Aleje Zygmuntowskie. Pięciu nieznanych mężczyzn zaczepiło i pobiło 26-latka. Poszkodowany z obrażeniami twarzoczaszki trafił do szpitala.

Policjanci w trakcie czynności zabezpieczyli monitoring ze stacji benzynowej. Na nagraniu został zarejestrowany wizerunek jednego ze sprawców pobicia, który przyszedł na stację paliw po całym zdarzeniu.

– Do sprawy poszukujemy mężczyzny, którego wizerunek widoczny jest na zabezpieczonym monitoringu – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek.

68-96022_g

(fot. policja)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Obrzydliwa gęba. Dożywocie dla takiego shitu. I niech rowy zimą kopie na golasa. Śmieć społeczny.