Lublin: Pacjent wypadł z okna szpitala przy ul. Jaczewskiego. Zginął na miejscu

szpital shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Prokuratura wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w szpitalu SPSK4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Jeden z pacjentów wypadł z okna na trzecim piętrze. Zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę po godz. 17 na terenie Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Szpitala Klinicznego przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Z jednego z okna na trzecim piętrze oddziału gastroenterologii wypadł 42-letni mężczyzna.

Mimo udzielenia mu natychmiastowej pomocy medycznej nie udało się go uratować – zmarł na miejscu zdarzenia. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że było to samobójstwo.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.