Ostatni tydzień kursowania autobusu 7Days

Autobus 7Days w Lublinie
Autobus 7Days w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Tylko do 31 maja czerwony angielski autobus 7Days będzie kursować po ulicach Lublina.

Ostatni dni kursowania autobusu 7Days

Czerwony autobus 7Day wyjechał na ulice Lublina na początku maja. Kursuje on na specjalnej trasie, która objęła największe uczelnie w naszym mieście. Autobus jeździe od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Na jego pokład może wsiąść każdy, przejazd jest bezpłatny. W środku ekipa 7Days rozdaje pasażerom rogaliki z kremem czekoladowym.

Trasa autobusu 7Days prowadzi przez lubelskie uczelnie. TRASA: Dworzec Lublin, Targi Lublin 02, MPWiK 02, Politechnika 01, Zana Leclerc 04, Park Akademicki 04, KUL 02, Ogród Saski 03, Tarasy Zamkowe 01, Rondo Lubelskiego Lipca 03, Targi Lublin 03 i Dworcowa 2.

W niektóre dni autobus robi sobie dłuższą przerwę w trakcie kursowania, by zamienić się w strefę 7Days. O tym pisaliśmy tu:

Ostatnim dniem kursowania autobusu 7Days będzie piątek, 31 maja.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie rozumiem dlaczego jeździ od pn-pt i w godzinach 8-16, a dzieci, które są w przedszkolu czy maluchy ze szkoły nie moga przejechać się nim. Dla kogo to? dla emerytów? Jestem emerytką ale wolałbym żeby mój wnuczek skorzystał, ale niestety jest wtedy w szkole.