Lublin: Okradli śpiącego na ławce i odjechali rowerami miejskimi. Wszystko w oku kamery

Deptak w Lublinie nocą | fot. Dominik Wąsik

Nastolatkowie podjechali pod śpiącego na ławce mężczyzny, ukradli jego telefon i odjechali w kierunku plac Litewskiego. A wszystko na oczach operatora monitoringu miejskiego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 2.40 w nocy. Patrol straży miejskiej otrzymał od funkcjonariusza prowadzącego obserwacje w monitoringu miejskim informację o dwóch mężczyznach, którzy ukradli telefon komórkowy mężczyźnie śpiącemu na ul. Krakowskie Przedmieście, a następnie odjechali rowerami miejskimi w stronę placu Litewskiego.

Około godz. 2.45 funkcjonariusze ujęli opisanych przez dyżurnego mężczyzn w pobliżu hotelu Europa i odzyskali skradziony telefon. Na miejsce wezwany został patrol Policji, któremu przekazano sprawców kradzieży. Sprawcami kradzieży okazali się być mieszkańcy Lublina w wieku 14 i 18 lat.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.