Lublin: Okradł pijanego, który spał na ławce. Zauważył go operator monitoringu

Okradł pijanego, który spał na ławce na placu Litewskim | fot. KMP Lublin

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to, że chwilę wcześniej okradł śpiącego na ławce mężczyznę. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

W niedzielę rano operator miejskiego monitoringu zauważył, jak obok śpiącego na ławce na Placu Litewskim mężczyzny kręci się podejrzana osoba. Mężczyzna usiadł obok śpiącego na ławce mężczyzny i zaczął sprawdzać, co mężczyzna ma w kieszeniach.

Kieszonkowiec wykorzystując fakt upojenia alkoholowego i wyciągnął mężczyźnie z kieszeni kilkadziesiąt złotych, po czym ruszył do ucieczki. Na szczęście moment kradzieży pieniędzy został utrwalony przez oko kamery.

Ku jego zdziwieniu już po kilkudziesięciu metrach drogę zajechał mu radiowóz. Funkcjonariusze bardzo szybko zareagowali na zgłoszenie z monitoringu miejskiego i odzyskali skradzione pieniądze. Na 45-latka nałożona została grzywna.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.