Lublin odkrywa moc języka z KidsPower i Novakid!

grafika novakid interaktywne warsztaty języka angielskiego
fot. Novakid

Czas na odkrywanie języka angielskiego w zupełnie nowy sposób. Rusza kolejna tura bezpłatnych interaktywnych warsztatów z j.angielskiego dla dzieci. Zajęcia będą prowadzone z użyciem najnowszych technologii. Uczestnicy warsztatów będą uczyć się, dyskutować, debatować i poznawać świat, zarówno starożytny jak i współczesny — jego ludzi, środowisko, miejsca i ich historię.

Warsztaty języka angielskiego KidsPower

Kolejne szkoły dołączają do wyjątkowego projektu edukacyjnego, który zdobywa serca uczniów i nauczycieli — warsztatów języka angielskiego KidsPower od międzynarodowej szkoły j. angielskiego dla dzieci — Novakid. Już około 15 placówek skorzystało z tej innowacyjnej formy nauki, udostępniając dzieciom z klas 1-5 możliwość uczestnictwa w interaktywnych warsztatach online prowadzonych przez doświadczonych native speakerów. Program zajęć został stworzony przez doświadczonych metodologów z USA.

Warsztaty odbywają się w przyjaznej, zabawowej formule, pozwalając dzieciom na aktywny udział i praktyczne wykorzystanie języka angielskiego. Każda lekcja jest starannie dostosowana do wieku uczestników oraz ich indywidualnych potrzeb i zainteresowań, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

Co więcej, uczestnicy warsztatów mogą spróbować swoich sił w emocjonującym konkursie, dostępnym pod adresem. To fantastyczna okazja, by nie tylko zgłębić tajniki języka, ale również wykazać się kreatywnością i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Zaproszenia do udziału szkoła Novakid wysyła indywidualnie do każdej placówki, ale jest możliwość wziąć udział w tej wyjątkej inicjatywie również samodzielnie. Zachęcamy rodziców i opiekunów do rejestracji na stronie projektu: https://kidspower.novakid.pl (można się zapisać już na listę rezerwową, o terminach będzie wysyłana wiadomość indywidualnie). Nie przegapcie szansy na wzbogacenie edukacji Waszych pociech o międzynarodowe doświadczenie, które otworzy przed nimi drzwi do globalnego świata. Warsztaty są bezpłatne!

Przyłącz się do edukacyjnej rewolucji z KidsPower i Novakid – Twoje dziecko pokocha angielski!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.