Lublin. Od soboty 17 października zamknięte baseny, siłownie i kluby fitness

Lublin. Od soboty 17 października zamknięte baseny, siłownie i kluby fitness

Od soboty 17 października Lublin znajdzie się w czerwonej strefie. Co to oznacza dla mieszkańców? Od tego dnia aż do odwołania zamknięte będą baseny, siłownie i kluby fitness.

Zamknięte baseny, siłownie i kluby fitness

Od 17 października obowiązywać będą nowe zasady sanitarne w Polsce. Od tego dnia Lublin będzie w czerwonej strefie. To oznacza duże trudności dla miłośników sportu i rekreacji.

Wielu z Was korzysta z basenów, siłowni i klubów fitness. Decyzją rządu wszystkie baseny, aquaparki, siłownie i kluby fitness w czerwonej strefie zostają zamknięte od 17 października. Na razie nie wiadomo, do kiedy zakaz będzie obowiązywał.

>>> Czytaj więcej: Lublin w czerwonej strefie. Co to oznacza dla mieszkańców?

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wystraszyć lud, zakazać uprawiania sportu, ruchu na świeżym powietrzu bez maski ograniczającej wymianę tlenowa, dać do jedzenia syf, zakazać kontaktów międzyludzkich czyli zrobić wszystko żeby upośledzić odporność osobniczą i populacyjna i niech lud zdycha masowo… ale zanim zdechnie będzie próbował się leczyć wydając ostatnie pieniądze… a wszystko w imię walki z śmiertelnie groźnym bezobjawowym Covidem…
    Genialny plan…!!!