Lublin: Od czwartku zamkną pl. Zamkowy

IMG 20161107 120359 e1481128543692

W czwartek od godz. 18 zamknięty zostanie dla samochodów cały pl. Zamkowy oraz ul. Podwale na całej długości, a także ul. Kowalska. Ma to związek z obchodami Dnia Strażaka.

 

W piątek na placu Zamkowym odbędą się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka 2017. W związku z nimi pl. Zamkowy zostanie wyłączony z ruchu i pakowania.

 

Plac Zamkowy zostanie zamknięty wieczorem 4 maja. Niemożliwy będzie wjazd na plac Zamkowy zarówno od al. Tysiąclecia, jak i ul. Kowalskiej. Na ul. Kowalskiej będzie obowiązywał nakaz jady w lewo w ul. Furmańską i wyjazd do ul. Lubartowskiej przez ul. Cyruliczą. Między ul. Podwale a ul. Kowalską zorganizowane zostanie połączenie umożliwiające wyjazd przez ul. Furmańską i ul. Cyruliczą.

 

Uczestnicy uroczystości w piątek 5 maja między 11.40 a 12.10 przemaszerują ul. Królewską, ul. Lubartowską i al. Tysiąclecia na pl. Zamkowy. Ruch drogowy w czasie przemarszu będzie całkowicie wstrzymany.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.