Lublin oczyma Małych Obywateli

koziol02b tlo

W ramach pierwszego etapu Budżetu Obywatelskiego poznaliśmy pomysły mieszkańców na projekty istotne dla Lublina. Teraz czas na najmłodszych. Mali Obywatele mogą wziąć udział w konkursie „Mój Lublin za 10 lat” i podzielić się tym, co chcieliby zmienić w swojej małej ojczyźnie.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5-13 lat. Przyjmujemy prace wykonane dowolną techniką, mogą to być np. rysunki, komiksy, formy opisowe czy filmy. Zadaniem dzieci jest pokazanie w pracach jak polepszyć życie mieszkańców dzielnicy czy miasta, jak pomóc osobom starszym, co można zrobić dla ułatwienia ich życia i funkcjonowania, czy jest jakiś sposób na polepszenie warunków życia dla zwierząt, które mieszkają w mieście. Puśćcie wodze fantazji, obserwujcie swoją okolice, dostrzegajcie problemy, szukajcie rozwiązań i zaprezentujcie je w wybranej formie. Najciekawsze prace przedstawiające to, co mali artyści chcieliby zmienić w swojej małej ojczyźnie zostaną nagrodzone.

Na prace pod tytułem „MÓJ LUBLIN ZA 10 LAT” prosimy wysyłać do 15.09.2014 r.

Prace konkursowe i Oświadczenia można zgłaszać drogą pocztową lub elektroniczną:
1. pracę należy przesłać pocztą na adres Centrum Rozwiązań Systemowych, ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław z dopiskiem Konkurs
lub 
2. skan lub zdjęcie pracy lub link do filmu na YouTube oraz zdjęcie lub skan podpisanego Oświadczenia należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

fot. UM Lublin

Oświadczenie oraz Regulamin Konkursu dostępne są tutaj.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.