Lublin: Niewybuch znaleziony podczas prac ziemnych na Al. Racławickich

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W poniedziałek w trakcie prac ziemnych na przebudowywanych Al. Racławickich w Lublinie znaleziono niewybuch. Na czas usunięcia ładunku wstrzymano ruch.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 9 na Al. Racławickich w Lublinie. W okolicy Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie pracownicy w trakcie prac ziemnych natrafili na podejrzany ładunek, który okazał się być niewybuchem.

Na miejsce wezwano saperów. Na czas usunięcia niewybuchu ulica została zamknięta dla ruchu, na odcinku od ul. Poniatowskiego do ul. Łopacińskiego. Pojazdy komunikacji miejskiej zostały przekierowane na objazdy. Kierowcy również musieli korzystać innych dróg.

Przed godz. 13 prace nad usunięciem niewybuchu się zakończyły, a ruch na Al. Racławickich został wznowiony. Teraz niebezpieczny ładunek jest transportowany na poligon, gdzie zostanie zneutralizowany.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.