Lublin. Nastolatek na rowerze klepie w pośladki kobiety nad Zalewem Zemborzyckim

Zalew Zemborzycki w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

To już kolejny taki przypadek, lecz w innej lokalizacji. Mowa tutaj o nastolatku na rowerze, który ma jeździć za kobietami i gdy one tego się nie spodziewają, klepać po pośladkach.

Kolejna z naszych czytelniczek przestrzega przed nastolatkiem, który poruszając się rowerem i klepie z zaskoczenia w pośladki kobiety. Przypomnijmy, że o podobnej sytuacji pisaliśmy w lipcu tutaj – Nastolatek na rowerze klepie w pośladki kobiety biegające wzdłuż Bystrzycy

„W sobotę 12 września nad Zalewem Zemborzyckim około godz. 14 miało miejsce nieprzyjemne zdarzenie. Jeżdżąc na rolkach, zaczepił mnie młody rowerzysta: miał czapkę z daszkiem, białą koszulkę i plecak. Naruszył moją nietykalność cielesną. W pewnym momencie, gdy się nie spodziewałam, uderzył mnie w pośladek. Wiadomość jest ostrzeżeniem dla kobiet przebywających w tym miejscu. Jeżeli ktoś kojarzy lub zauważy niepokojącą sytuację, zgłaszajcie to. Możliwy jest pozew zbiorowy” – ostrzega jedna z czytelniczek.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak kucicie pośladkami to klepie też bym poklepał tylko jestem już za stary na to.

  2. W dzień tu klepnie, tam klepnie a potem całą noc ma namiot pod kołdrą aż oczy wyłażą mu na wierzch.