Lublin: Nastolatek bił, kopał i na końcu okradł 48-letniego mężczyzne

IMAG3418 e1475054278118
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Nieletni doprowadził do stanu bezbronności 48 letniego mężczyznę, bił go, kopał a później skradł telefon komórkowy.

Do zdarzenia doszło na początku sierpnia przy ul. Fantastycznej w Lublinie. Sprawca dokonał rozboju na 48-letnim mieszkańcu Lublina. Najpierw szarpał za ubranie pokrzywdzonego, a kiedy ten przewrócił się, kopał go po całym ciele doprowadzając do stanu bezbronności. Następnie zabrał mu telefon komórkowy.

Policjanci ustalili, że sprawcą rozboju jest 14-letni mieszkaniec Lublina. Wczoraj zatrzymali go w jednej z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Jak się okazało, nieletni w chwili dokonania rozboju przebywał na ucieczce z tejże placówki.

14-latek przyznał się do rozboju. W trakcie zatrzymania funkcjonariusze odzyskali skradziony telefon komórkowy. Teraz młody mieszkaniec Lublina za swój czyn odpowie przed Sądem ds. Rodziny i Nieletnich.

(fot. Dominik Wąsik)

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. jakby gówniarzowi dał w ryj to zaraz wszystkie pismaki by go zajechały , że pobił niewinne dziecko i zaraz prokurator i t. d.
    chory kraj

  2. jakby facet był rozgarnięty to dałby blachę kontrolną i nie byłoby problemu.. eh co za czasy, że 14 latek daje sobie radę z doroslym facetem 😀