Lublin. Nadciągają intensywne opady deszczu. Grozi nam powtórka sprzed tygodnia?

120823093 624345438448777 6728087443292757250 n
Zalana ulica Mełgiewska po burzy | fot. czytelnik Adrian

Meteorolodzy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenie pierwszego stopnia przed opadami intensywnymi deszczu, które dziś wystąpią na terenie Lublina.

„Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności ostrzeżenia – miejscami do 35 mm” – prognozuje Michał Folwarski z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Warszawie.

Tak wyglądał Lublin po intensywnych opadach deszczu w ubiegłym tygodniu – kliknij tutaj: Lublin po burzy pod wodą. Zalane ulice, piwnice i samochody. Wasze zdjęcia i nagrania

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.