Lublin: Modernizują sieć ciepłowniczą. Utrudnienia na al. Smorawińskiego

Aleja Smorawińskiego w Lublinie | źródło: Mapy Google

Od dziś występują utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Paganiniego, Lipińskiego i al. Smorawińskiego, gdzie przebudowywana jest sieć ciepłownicza Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na sieci ciepłowniczej w dniach 11-19 sierpnia wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu drogowego na al. Smorawińskiego w Lublinie.

„Całkowicie nieprzejezdny będzie wyjazd z ul. Lipińskiego i ul. Paganiniego na al. Smorawińskiego (w kierunku al. Kompozytorów Polskich)” – informuje Teresa Stępniak-Romanek, rzecznik prasowy LPEC.

Będą możliwe dwa wyjazdy z ul. Lipińskiego: zjazdem do Smorawińskiego od strony ul. Skołuby lub przez ul. Paganiniego do al. Kompozytorów Polskich.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.