Lublin: Modernizują sieć ciepłowniczą. Utrudnienia na al. Smorawińskiego

smorawińskiego lublin
Aleja Smorawińskiego w Lublinie | źródło: Mapy Google

Od dziś występują utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Paganiniego, Lipińskiego i al. Smorawińskiego, gdzie przebudowywana jest sieć ciepłownicza Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na sieci ciepłowniczej w dniach 11-19 sierpnia wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu drogowego na al. Smorawińskiego w Lublinie.

„Całkowicie nieprzejezdny będzie wyjazd z ul. Lipińskiego i ul. Paganiniego na al. Smorawińskiego (w kierunku al. Kompozytorów Polskich)” – informuje Teresa Stępniak-Romanek, rzecznik prasowy LPEC.

Będą możliwe dwa wyjazdy z ul. Lipińskiego: zjazdem do Smorawińskiego od strony ul. Skołuby lub przez ul. Paganiniego do al. Kompozytorów Polskich.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.