LUBLIN: Mężczyzna zamknięty w Media Markt. Policja wyjaśnia okoliczności

MM 006 e1467214668907
fot. Media Markt

Jak mogło dojść do takiego niedopatrzenia? We wtorek pracownicy sklepu Media Markt zamknęli klienta w sklepie. Na miejscu interweniowali policjanci.

Media Markt przy ul. Zana w Lublinie jest we wtorek czynny do godziny 21.00. Tymczasem dwadzieścia minut po zamknięciu, ok. 21.20 wewnątrz sklepu dało się zauważyć błąkającego się niepewnie mężczyznę, który nie mógł wyjść, ponieważ drzwi były już zamknięte. Okazuje się, że z jakiegoś powodu obsługa zapomniała wypuścić jednego z klientów.

Na miejsce przyjechał patrol policji, który wysłał dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, po otrzymaniu zgłoszenia od uwięzionego mężczyzny. Policjanci potwierdzili obecność mężczyzny w zamkniętym sklepie.

Jak twierdził, pracownicy zamknęli sklep i udali się do domów, a on został w środku. Kiedy się zorientował, że market jest już nieczynny, nie mógł wyjść na zewnątrz.

Policjanci ustalili kierownika sklepu, który wezwał na miejsce pracownika z kluczami. Około godz. 22 udało się wypuścić klienta. Następnie funkcjonariusze sprawdzili czy coś nie zniknęło ze sklepu.

Nie wiadomo na razie, jak mogło dojść do sytuacji, że klient niezauważony przez nikogo został zamknięty w sklepie. Czy ktoś nie dopełnił swoich obowiązków? Co z czujnikami ruchu, które powinny uruchomić alarm? Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. żeby uruchomić czujniki ruchu trzeba chodzić zdecydowanie a nie niepewnie 😉

  2. No i bardzo dobrze że go zamknęli. Miał cały dzień na zakupy, a nie wchodzi przed samym zamknieciem. To samo dzieje się we wszystkich siecowkach. Hejt na takich klientow ?

  3. Chyba jest jasne że jak zbliża się godzina zamknięcia sklepu to trzeba się udać do kasy lub wyjścia.Jesli jest się gamoniem to dochodzi do takich sytuacji i kłopot dla niego i obsługi gotowy.