Lublin: Ktoś uszkodził zaparkowanego mercedesa. Skakał po dachu, urwał emblemat z maski

Ktoś uszkodził zaparkowanego mercedesa przy ul. Szafirowej w Lublinie | fot. nadesłane

W nocy z soboty na niedzielę niezidentyfikowany sprawca uszkodził zaparkowanego mercedesa przy ulicy Szafirowej w Lublinie. Auto ma wgniecenia na dachu oraz urwany emblemat na masce. Sprawą zajmuje się policja.

O incydencie poinformował nas właściciel uszkodzonego auta. – W nocy z 4 na 5 lipca jakiś inteligentny osobnik zniszczył mi samochód, który był zaparkowany przy ulicy Szafirowej 8. Wandal wyrwał i ukradł emblemat mercedesa, a następnie po masce wszedł na dach i najwidoczniej zaczął po nim skakać” – napisał.

Na nadesłanych zdjęciach widać uszkodzonego mercedesa zaparkowanego przy ul. Szafirowa na Czubach Południowych. Auto ma widoczne wgniecenia na dachu, a z maski znikł emblemat „gwiazda” mercedesa. Na masce, przedniej szybie i dachu widać widoczne odciski buta sprawcy, który uszkodził auto.

Sprawa została zgłoszona na policję. Policjanci z VII Komisariatu Policji w Lublinie poszukują sprawcy uszkodzenia auta. Ktokolwiek widział całe zdarzenie, bądź posiada informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy proszony jest kontakt z policją pod nr tel.: (81) 535-49-20 lub 112.

Ktoś uszkodził zaparkowanego mercedesa przy ul. Szafirowej w Lublinie | fot. nadesłane
Ktoś uszkodził zaparkowanego mercedesa przy ul. Szafirowej w Lublinie | fot. nadesłane

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nawet jeśli auto byłoby zaparkowane nieprawidłowo to nie oznacza ze trzeba po nim skakać czy zniszczyć czyjaś własność. Bez przesady to może od razu trzeba zgonić winę na kierowcę bo być może złe zaparkowal na (miejscu parkingowym-parking). Chore myślenie ORMOWIEC . Pozdrawiam

  2. Coś mi się wydaje,że auto było zaparkowane niewłaściwi i kogoś poirytowało