Lublin: Kto rozpoznaje graficiarzy? [zdjęcia]

graficiarze lublin policja

Do zdarzeń doszło przy ul. Kredowej w Lublinie. Policjanci poszukują graficiarzy, którzy nanieśli graffiti na bramie garażowej oraz na drzwiach do śmietnika.

 

Do zdarzenia doszło na początku lipca i sierpnia na ul. Kredowej w Lublinie. Za pierwszym razem nocą dwóch młodych mężczyzn naniosło graffiti na jednej z bram garażowych. Z kolei na początku sierpnia inny sprawca naniósł graffiti na drzwiach od śmietnika.

 

Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać wizerunek sprawców.

 

Funkcjonariusze z IV Komisariatu Policji w Lublinie poszukują młodych mężczyzn widocznych na zdjęciach. Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym IV komisariatu tel.: (81) 535-48-00 lub 997.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.