Lublin. Kradzież w sklepie jubilerskim. To ten mężczyzna ukradł biżuterię wartą 35 tys. zł

68 108798

Wszedł do sklepu jubilerskiego, powiedział, że chce obejrzeć pierścionki. W pewnym momencie mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi kobiet i wybiegł ze sklepu zabierając dwie palety.

 

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Do jednego ze sklepów jubilerskich przy ul. Świętoduskiej w Lublinie przyszedł młody mężczyzna. Zachowywał się jak typowy klient, zainteresowany był kupnem pierścionków.

 

Pracownice sklepu pokazały mu biżuterie. W pewnym momencie mężczyzna zdołał wykorzystać chwilę nieuwagi kobiet i wybiegł ze sklepu zabierając dwie palety. Skradł około 60 szt. pierścionków. Wstępna wartość strat szacowana jest na kwotę ponad 35 tys. zł.

 

Mundurowi zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym widać poszukiwanego do sprawy mężczyznę. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt pod numer 997 bądź osobisty z najbliższą jednostką policji.

 

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.