Lublin: Kradzież ubrań w galerii handlowej. Policja publikuje wizerunek złodziei

350 169310
Kradzież ubrań w galerii handlowej w centrum Lublina | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina publikują wizerunek osób, które w ostatnim czasie ukradły ubrania w jednej z galerii handlowych w centrum miasta. Kto rozpoznaje osoby ze zdjęć?

Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów do jednego ze sklepów w galerii handlowych weszły trzy osoby, które wykorzystując nieuwagę personelu dokonał kradzieży ubrań o łącznej wartości 550 złotych.

„Jedna z kobiet została już ustalona. Funkcjonariusze poszukuje dwojga pozostałych sprawców. Ich wizerunki nagrały kamery monitoringu” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z I komisariatem policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B, tel. 47 811 45 73 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

350 169309
Kradzież ubrań w galerii handlowej w centrum Lublina | fot. KMP Lublin
350 169311
Kradzież ubrań w galerii handlowej w centrum Lublina | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.