Lublin: Kradzież pieniędzy w hotelu. Wykorzystał nieuwagę personelu i wszedł za ladę

350 168275
Policjanci poszukują mężczyzny do sprawy kradzieży pieniędzy z hotelu | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży pieniędzy z recepcji jednego z hoteli w Lublinie. Łupem złodzieja padło ponad 3 000 zł. Wizerunek mężczyzny nagrały kamery monitoringu.

Do zdarzania doszło w recepcji jednego z hoteli w centrum Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów sprawca, wykorzystując chwilę nieuwagi ze strony personelu wszedł za ladę, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie ponad 3000 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z I komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B, tel. 47 811 45 73 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.