Lublin: Kradzież paliwa na Lubelskich stacjach, policjanci poszukują sprawców

hqdefault

Policjanci z VI komisariatu poszukują sprawców kradzieży paliwa z dwóch Lubelskich stacji. Jednym z nich jest kierujący renault megane, który po zatankowaniu auta na stacji przy ul. Mełgiewskiej odjechał nie plącąc za paliwo. Z kolei przy ul. Turystycznej paliwo dwukrotnie padło łupem mężczyzny, który nalał je do kanistra i odszedł pieszo. Ktokolwiek rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt z Policją.

Do jednej z kradzieży doszło 22 kwietnia b.r. przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Kamera stacji zarejestrowała kierującego renault, który zatankował paliwo z jednego z dystrybutorów, a następnie odjechał nie płacąc za paliwo. Straty powstałe w wyniku kradzieży oszacowano na około 280 złotych.

Policjanci z VI komisariatu przyjęli tez zgłoszenia o kradzieży paliwa na stacji przy ul. Turystycznej. Do zdarzeń tych doszło 19 i 23 marca b.r. W obu przypadkach monitoring stacji zarejestrował sylwetkę młodego mężczyzny, który nalał paliwo do przyniesionego ze sobą kanistra, po czym oddalił się pieszo nie płacąc za towar. W wyniku tej kradzieży oszacowano straty na około 180 złotych.

Ktokolwiek rozpoznaje tych mężczyzn na załączonym materiale, proszony jest o kontakt z Komisariatem VI Policji w Lublinie pod nr tel.: tel. (81) 535 46 61 lub 997.

68-79154

 Materiały policji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. a dlaczego mamy niby pomagac bananowi zarobasowi , który ma stacje benzynową na której przycina 2 – 3 razy tyle na każdym produkcie jaki tylko można dostać, niech spie*dalaja i sami sobie szukają złodzieji ze swoją wyśmienitą milicją , pozdrawiam