Lublin: Koronawirus w szpitalu. Wstrzymano przyjęcia pacjentów i zaplanowane zabiegi

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

U dwóch pracowników Oddziału Intensywnej Terapii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie potwierdzono zakażenie koronawirusem. Wstrzymano przyjęcia pacjentów.

Koronawirus w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie. U dwóch pracowników z Oddziału Intensywnej Terapii potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Dyrekcja szpitala zdecydowała o wstrzymaniu przyjęć pacjentów na oddział. Natomiast od poniedziałku 17 sierpnia aż do odwołania nie będą wykonywane planowane zabiegi w całym szpitalu. Na kwarantannie przebywa ok. 40 pracowników, którzy mogli mieć styczność z zakażonym personelem.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.