Lublin. Koronawirus w parafii na Wrotkowie. Zakażony proboszcz i wikariusz

msza ksiądz kielichy kościół shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Proboszcz i wikariusz parafii pw. św. Jana Pawła II na Wrotkowie w Lublinie mają koronawirusa. Duchowni czują się dobrze i przechodzą chorobę łagodnie.

„Pragniemy poinformować, że od dnia 12 listopada ks. proboszcz i ks. wikariusz zostali skierowani na izolację z racji zakażenia się Covid-19. Księża czują się dobrze i znoszą chorobę łagodnie. Pozostałe osoby, zaangażowane w parafii i będące w najbliższym kontakcie z księżmi zachowują zalecenia wskazane przez Sanepid” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej parafii pw. św. Jana Pawła II przy ul. Biskupa M. Fulmana 9 w Lublinie.

„Z racji utrudnienia kontaktu z naszymi księżmi sprawy kancelaryjne załatwiane będą wyłącznie telefonicznie lub przez Internet. Zapewniamy, że udział w nabożeństwach w naszym kościele jest całkowicie bezpieczny. Przypominamy jednocześnie o obowiązku zakładania maseczek w kościele, zachowania dystansu oraz o obowiązku dezynfekcji rąk. Bardzo prosimy o modlitwę za Kapłanów przebywających w izolacji” – apelują księża.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.