Lublin: Kolejna kradzież perfum w drogeriach

policja

Policjanci z V komisariatu poszukują mężczyzny, który 17 czerwca b.r. z trzech lubelskich drogerii ukradł 4 wody toaletowe o wartości blisko 800 złotych.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że z jednego ze sklepów sprawca ukradł dwie wody toaletowe o wartości około 400 zł. Inne męskie perfumy ten sam mężczyzna skradł z kolejnej drogerii, gdzie straty wyceniono również na około 400 złotych.

Kolejne trzy flakoniki z męskimi zapachami ten sam sprawca upodobał sobie w drogerii przy ul. Koncertowej. Plan się jednak nie powiódł.

Sprawcę przestępstwa nagrała sklepowa kamera, z której nagranie trafiło już na V komisariat. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na publikowanym zdjęciu oroszony jest o kontakt z Policją pod nr 997 lub komisariatem V Policji w Lublinie pod nr tel.: 81 535 47 30.

68-78643

 Materiały policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.