Lublin: Kobieta wypadła z okna szpitala przy ul. Jaczewskiego. Zginęła na miejscu

IMG 20190630 143528
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w szpitalu SPSK4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Jedna z pacjentek wypadła z okna na drugim piętrze. Zginęła na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek około godz. 11.40 na terenie Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Szpitala Klinicznego nr 4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Z jednego z okna na drugim piętrze oddziału pneumonologii wypadła 45-letnia kobieta, pacjentka oddziału.

Mimo udzielenia natychmiastowej pomocy medycznej nie udało się jej uratować. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Teraz trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego wypadku.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.